Karsal_Logo_Type-2

E-Posta

info@karsalgroup.com

Telefon

+90 256 567 12 12

Adres

Germencik / Aydın

Hakkımızda

Firmamız 17.640 m2 açık alan ve 7.081 m2 kapalı alana sahiptir. Üst düzey hijyen kuralları ve yeterlilik esasları gözletilerek inşa edilmiş fabrikamızda, geniş makine parkuru ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuz, gıda sektöründeki güçlü tecrübemiz, yüksek değerli yatırmalarımız ile kuru meyve alanında hizmet vermekten ve ülkemize sağladığımız katma değerden dolayı mutluluk duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Kuru meyve sektöründe müşteri odaklı; insana, topluma, çevreye duyarlı güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile doğal kuru meyve tüketim kalitesini, gıda güvenliğini ve kalite kültürünü sürekli geliştirmek, ileriye taşımada öncü rol  üstlenmek; müşterilerine, tüketicilerine ve çalışanlarına tatmin edici getiriyi ve kaliteyi sağlamak, çevresine, ülkesine ve dünyaya en üst seviyede katkı sağlayan öncü bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kuru meyve ve ihracat sektöründe içerisinde bulunduğumuz bölgenin gücünü en verimli şekilde kullanarak doğanın verdiğini yüksek kalite ve farklı formatlarda hizmet vererek müşteriye en yakın olmaktır.

Belgelerimiz

BRCGS Food Safety
International Feature Standards - Food
Helal